Salīdzini un izvēlies kādu no 6 aizdevējiem.


Informācija par aizdevējiem

Credit24.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20140014
E-pasts: info@credit24.lv
Maksimālā GPL: 51.98%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 12.70 €, gada procentu likme APR 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 €.
Vizia.lv - SIA "ViziaFinance"
Adrese: Skanstes iela 50-A, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 67600777
E-pasts: info@vizia.lv
Maksimālā GPL: 54.20%
Termiņš: no 62 dienām līdz 7 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 1000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 104.56 €, kopējā summa 1254.72 €, gada procentu likme APR 54.20%.
Sefinance.lv - SIA "Sefinance"
Adrese: Kr. Valdemāra iela 57/59, Rīga, LV-1010
Tālrunis: 8355, 67332317
E-pasts: info@sefinance.lv
Maksimālā GPL: 60%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 10 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.
Soscredit.lv - "SOS CREDIT"
Adrese: Lielā iela 9, Saldus, LV-3801
Tālrunis: 24 247 545
E-pasts: info@soscredit.lv
Maksimālā GPL: 65%
Termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Kredīts 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.
Moneza.lv - SIA "OC Finance"
Adrese: Dzirnavu iela 42, Rīga, LV-1010
Tālrunis: +371 67671888
E-pasts: info@moneza.lv
Maksimālā GPL: 46.8%
Termiņš: no 62 dienām līdz 2 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 24 mēnešiem, gada procentu likme APR 46.8%, komisijas maksa 346.78 €, kopējā summa 846.78 €.
Ferratum.lv - "Ferratum Bank" p.l.c.
Adrese: Sliema SLM 1551, Malta, 14 High Street
Tālrunis: +371 66100023
E-pasts: info@ferratum.lv
Maksimālā GPL: 65%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Kredīts 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.

Kredīta pieteikums no jebkuras vietas Latvijā

Latvijā daudzi aizdevēji piedāvā iespēju pieteikties aizdevumam internetā, un šī iespēja ir ļoti ērta. Iedomājaties, jums nav nepieciešams doties uz kompānijas filiāli, jums nav jāplāno visērtākais tās apmeklēšanas laiks un nav nepieciešams tērēt dārgo ikdienas laiku, un dažiem pat nav nepieciešams tērēt naudu degvielai, lai dotos un saņemtu aizdevumu. Internets piedāvā lieliskas iespējas dažādās jomās, tāpat arī finanšu nozarē, jo ikviens var pieteikties aizdevumam tiešsaistē jebkurā diennakts laikā. Kā mums rāda dažādas kredīta reklāmas, tas ir ātri, ērti un droši!


Internetā nav divu absolūti identisku aizdevuma piedāvājumu, tāpēc nosacījumi var atšķirties, līdz ar to ir svarīgi salīdzināt dažādus aizdevējus, līdz jūs izvēlaties izdevīgāko un vispiemērotāko.


Izdevīgākais aizdevums - aizdevums internetā


Salīdziniet aizdevējus

Šajā lapā jūs varat salīdzināt un pieteikties izdevīgākajam aizdevumam. Vienlaicīgi var aizpildīt aizdevuma pieteikumu vairākās kredītiestādēs. Mēs rūpīgi izvēlējāmies labākos aizdevējus. Salīdziniet, izvēlieties un saņemiet!

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu?

Lai saņemtu aizdevumu, aizņēmējam ir jābūt Latvijas iedzīvotājam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un kam ir regulāri oficiāli ienākumi. Jābūt labai kredītvēsturei un atbilstošai maksātspējai, lai varētu segt kredīta maksājumus, neapgrūtinot citu saistību izpildi.

Kredīta saņemšanas darbību apraksts:

Ko vēlas zināt lielākā daļa klientu

Kādā gadījumā jāaizņemas ātrie kredīti?
 
Dzīves situācijas ir ļoti atšķirīgas. Rodas neplānoti izdevumi, nauda pakalpojumu apmaksai vai preču iegādei nepieciešama tagad. Patiesībā nav svarīgi, kā aizņēmējs izmantos šo naudu; svarīgi ir tas, kā šī nauda tiks atmaksāta. Aizņemoties pirmo reizi, daudzi aizdevēji piedāvā kredītu bez procentiem. Tā ir laba iespēja ietaupīt, bet tas var būt kā kārdinājums aizņemties vairāk nekā nepieciešams.
 
Kad nauda būs pieejama bankas kontā?
 
Parasti nauda tiek ieskaitīta kontā dažu minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas un kredīta devējs to nekavējoties paziņos, nosūtot sms. Tomēr gadījumā, ja klienta un aizņēmēja konti atrodas dažādās bankās, tad naudas saņemšana var ieilgt līdz 3 diennaktīm. Sīkāku informāciju par termiņiem iespējams precizēt jūsu bankā.
 
Vai ir jāmaksā par kredītu salīdzināšanu?
 
Nē, maksāt par salīdzināšu nav nepieciešams, ar brokeru pakalpojumiem mēs nenodarbojamies un paši kredītus nesniedzam. Mūsu mērķis ir sniegt cilvēkam maksimāli objektīvu un pieejamu bezmaksas informāciju par visiem kreditēšanas pakalpojumiem.
 
Kāda procentu likme būs jāmaksā gadā
 
Gada procentu likme kredītiem internetā (APR) šāda veida aizdevumiem bieži netiek ņemta vērā, jo tā parasti tiek aprēķināta gadā, nevis mēnesī. Gada procentu likmi aprēķina saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem № 1219 no 28.12.2010.
 
Piemērs: aizņemoties kredītu 300 € apmērā uz 3 mēnešiem, komisija 71.41 €, kopējās izmaksas 371.41 €, gada procentu likme APR 179%, ja kredīts tiek atmaksāts norādītajā laikā.
 
Sīkāku informāciju var atrast Latvijas Republikas Ministru Kabineta speciālajā regulā “Patēriņa kreditēšanas noteikumi” vai izvēlētā kreditora mājas lapā.
 
Nelabvēlīgas sekas, ja kredīts netiek izmaksāts termiņā
 
Jums jāsaprot, ka saistību nesavlaicīgas izpildes gadījumā stāsies spēkā tiesiskā atbildība un kreditors varēs piedzīt līgumsodu vai naudas sodu. Naudas soda apmērs tiek noteikts atbilstoši līguma noteikumiem, taču tas nevar būt lielāks, nekā tas noteikts patēriņa kreditēšanas noteikumos. Kreditoram ir tiesības nodot parāda piedziņu trešajām personām un veikt negatīva satura ierakstu kredītvēsturē, kas sabojā kredītvēsturi un palielina neiespējamību turpmāk saņemt šāda veida pakalpojumus, tai skaitā arī pie citiem kreditoriem.

Pieteikuma iesniegšana

Aizņemties var pilngadīga persona ar pieslēgtu internetbanku un bankas kontu, kas apzinās atbildību par uzņemtajām saistībām.
Jaunie klienti var saņemt aizdevumu līdz pat 10000 eiro.
Lai pieteiktos kredītam internetā, jums būs nepieciešama pase vai personas apliecība (eID).
Ja kredīts ir pilnībā akceptēts, informācija par tā statusu nosūtīs aizdevējs, nosūtot SMS un/vai e-pastu. Ja kredīts tiek apstiprināts par mazāku summu, ar jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists.
Parasti nauda tiek ieskaitīta kontā 15 -30 minūšu laikā.
Lai saņemtu līdzekļus, jums jābūt pastāvīgiem ienākumiem. Klients bez stabiliem ienākumiem nevar saņemt kredītu tiešsaistē. Daži kredītdevēji kredītus izsniedz studentiem un nestrādājošiem pensionāriem.

 

Maksājumi

Kredīta pieteikuma iesniegšana internetā ir bez maksas.
Kredīta saņemšanai nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla, ja vien to nepieprasa kreditors.
Maksājumus var veikt ar internetbankas starpniecību; citus kredīta atmaksāšanas veidus var atrast katra kreditora mājaslapā.

Atmaksājot kredītrēķinu, jānorāda:

  • saņēmējs;
  • reģistrācijas numurs;
  • saņēmēja banka;
  • saņēmēja konts;
  • maksājuma mērķis;
  • maksājuma rekvizīti;
  • konta numurs.

Vairāk informācijas katra kreditora vietnē.

Jā, pirmstermiņa apmaksu var veikt jebkurā laikā. Parasti maksa par kredīta pirmstermiņa dzēšanu nav piemērojama, sīkāka informācija pieejama katra kreditora mājaslapā.
Lai atliktu kredīta maksājumu, jums jāveic maksājums par kredīta pagarināšanu saskaņā ar kreditora cenrādi, sīkāku informāciju par katra kreditora mājaslapā.
Katram klientam kreditors nosaka kredīta limitu individuāli.
Ja neizpildāt savas aizņēmuma saistības, kredīta devējs būs spiests piemērot noteiktus pasākumus.

 

Aizņemies atbildīgi

Iepazīstieties ar kredīta līguma noteikumiem un, ja ir kādi jautājumi, sazinieties ar kreditoru. Pieteikumi tiek izvērtēti individuāli, un piedāvātā procentu likme var atšķirties pēc pietiekuma izskatīšanas. Piemēri ir tikai informatīvi.

Tīmekļa vietne Krediti365.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bezmaksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju, tādejādi rīkojoties godīgi, taisnīgi, pārredzami un profesionāli, ņemot vērā patērētāja tiesības un intereses. Krediti365.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē ir ievietoti tikai aizdevēji, kuri ir saņēmuši saņēmusi speciālu atļauju (licenci) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšana.

Uzturētājs SIA Online Media. Adrese: Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. E-pasts: info@kredits365.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.