Salīdzini un izvēlies kādu no 2 aizdevējiem.


Informācija par aizdevējiem

Ferratum.lv - "Ferratum Bank" p.l.c.
Adrese: Sliema SLM 1551, Malta, 14 High Street
Tālrunis: +371 66100023
E-pasts: info@ferratum.lv
Maksimālā GPL: 139,71%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 64.50 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 774 €, gada procentu likme APR 136.85%.
Credit24.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 8824
E-pasts: info@credit24.lv
Maksimālā GPL: 218.87%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 3 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 36 mēnešiem, mēneša maksājums 30 €, gada procentu likme APR 79.88%, kopējā atmaksājamā summa 1080 €.

Kredītlīnija ir ērts risinājums, ja nepieciešami papildus līdzekļi. Aizņemies, kad tas nepieciešams, un maksā procentus tikai par izlietoto summu!

Apraksts

Kredītlīnija ļauj klientam saņemt kredītlīdzekļus pa daļām noteiktā limita ietvaros, atmaksājot tos kredīta līgumā noteiktā termiņā, atjaunojot vai neatjaunojot kreditēšanas limitu, ja klients ir dzēsis saņemto kredītu vai tā daļu.

Pirms aizdevējs nolemj piešķirt jums kredītlīniju, viņš vispirms nosaka limitu, kas ir atkarīgs no jūsu ienākumu līmeņa, kreditēšanas termiņa un mērķiem, un pēc tam dod jums tiesības izmantot un atmaksāt naudu daļās, brīvā režīma ietvaros, līgumā noteiktā kreditēšanas termiņa ietvaros.

Priekšrocības:

Pieteikuma iesniegšana

Aizņemties var pilngadīga persona ar pieslēgtu internetbanku un bankas kontu, kas apzinās atbildību par uzņemtajām saistībām.
Jaunie klienti var saņemt aizdevumu līdz pat 10000 eiro.
Lai pieteiktos kredītam internetā, jums būs nepieciešama pase vai personas apliecība (eID).
Ja kredīts ir pilnībā akceptēts, informācija par tā statusu nosūtīs aizdevējs, nosūtot SMS un/vai e-pastu. Ja kredīts tiek apstiprināts par mazāku summu, ar jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists.
Parasti nauda tiek ieskaitīta kontā 15 -30 minūšu laikā.
Lai saņemtu līdzekļus, jums jābūt pastāvīgiem ienākumiem. Klients bez stabiliem ienākumiem nevar saņemt kredītu tiešsaistē. Daži kredītdevēji kredītus izsniedz studentiem un nestrādājošiem pensionāriem.

 

Maksājumi

Kredīta pieteikuma iesniegšana internetā ir bez maksas.
Kredīta saņemšanai nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla, ja vien to nepieprasa kreditors.
Maksājumus var veikt ar internetbankas starpniecību; citus kredīta atmaksāšanas veidus var atrast katra kreditora mājaslapā.

Atmaksājot kredītrēķinu, jānorāda:

  • saņēmējs;
  • reģistrācijas numurs;
  • saņēmēja banka;
  • saņēmēja konts;
  • maksājuma mērķis;
  • maksājuma rekvizīti;
  • konta numurs.

Vairāk informācijas katra kreditora vietnē.

Jā, pirmstermiņa apmaksu var veikt jebkurā laikā. Parasti maksa par kredīta pirmstermiņa dzēšanu nav piemērojama, sīkāka informācija pieejama katra kreditora mājaslapā.
Lai atliktu kredīta maksājumu, jums jāveic maksājums par kredīta pagarināšanu saskaņā ar kreditora cenrādi, sīkāku informāciju par katra kreditora mājaslapā.
Katram klientam kreditors nosaka kredīta limitu individuāli.
Ja neizpildāt savas aizņēmuma saistības, kredīta devējs būs spiests piemērot noteiktus pasākumus.

 

Aizņemies atbildīgi

Iepazīstieties ar kredīta līguma noteikumiem un, ja ir kādi jautājumi, sazinieties ar kreditoru. Pieteikumi tiek izvērtēti individuāli, un piedāvātā procentu likme var atšķirties pēc pietiekuma izskatīšanas. Piemēri ir tikai informatīvi.

Tīmekļa vietne Krediti365.lv nav aizdevējs un neizsniedz kredītus, uzturētājs SIA Schaefer, juridiskā adrese Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. Visiem aizdevējiem, kas tiek salīdzināti, ir kreditēšanas iestādes atbilstoša licence. Kredītu salīdzinājums pieejams bez jebkādas maksas. Krediti365.lv ir tiesīgs saņemt atlīdzību par darījumiem, kuri notikuši mājas lapas apmeklētājiem, pārejot uz aizdevēju mājas lapām.